POSZUKUJESZ MOŻE EKOLOGICZNYCH PRZYPRAW W BEZKONKURENCYJNYCH CENACH? LUBISZ SZUKAĆ NOWYCH SMAKÓW W KUCHNI, A JEDNOCZEŚNIE CHCESZ SIĘGAĆ TYLKO PO PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI? NIE MOŻNA BYŁO LEPIEJ TRAFIĆ!

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór ziół, gotowych już mieszanek przypraw, jak i bakalii, herbat czy różnych dodatków spożywczych. Naszą ofertę dedykujemy zarówno restauratorom jak i amatorom gotowania, którym proponujemy przyprawy z całego świata, charakterystyczne dla wielu regionalnych kuchni. Znajdziesz u nas tradycyjne przyprawy polskiej sztuki kulinarnej, jak i te wykorzystywane w kuchniach dalekiego wschodu.

 

NIE POZWÓL, BY PRZYGOTOWYWANE PRZEZ CIEBIE POTRAWY BYŁY MDŁE I BEZ CHARAKTERU - DAJ SIĘ PONIEŚĆ KULINARNYM INSPIRACJOM, JAKIE ZAOFERUJĄ CI NASZE PRZYPRAWY

To właśnie one nadają potrawom wyjątkowego smaku i aromatu. To dzięki nim szef kuchni sprawia, że jedzenie wprost rozpływa się w ustach. Wysokiej jakości przyprawy, zarówno jednorodne, jak i w mieszankach są kluczem do kulinarnych sukcesów i serc osób, dla których gotujemy. Nasz sklep z przyprawami oferuje setki pozycji bez których trudno się obejść w kuchni np. oregano czy bazylia, jak i tych mniej znanych w tym cząber czy garam masala. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszych przypraw, ziół oraz innych dodatków, które sprawią, iż Twoje dania będą jedyne w swoim rodzaju.

Regulamin
REGULAMIN SKLEPU SANPOL F. H. U.

Sklep Internetowy SANPOL Przyprawy, działający pod adresem www.sanpolprzyprawy.pl, zwany dalej Sklepem Internetowym, prowadzony jest przez Firmę: Sanpol F. H. U. z siedzibą w  Przemyślu ul. Stefana Czarnieckiego 39 37-700 Przemyśl NIP 7951595166 TEL. 604536911 MBANK  80 1140 2017 0000 4802 1014 2497

 

Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Nabywca składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w chwili otrzymania wpłaty na rachunek bankowy Sklepu: MBANK  80 1140 2017 0000 4802 1014 2497

Produkty oferowane w sklepie są wytwarzane przez właściciela sklepu.

 

TRANSAKCJE

Stroną dokonującą zakupów w sklepie, zwaną dalej Nabywcą, może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub firma.

Przedmiotami transakcji prowadzonych przez sklep są produkty wymienione w ofercie i przedstawione na stronach sklepu w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Nabywca może złożyć zamówienie w Sklepie za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Sklepu.

 

KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy na terytorium Polski produktów zamawianych w sklepie zależą od wybranego przez Nabywcę sposobu wysyłki oraz metody płatności i wynoszą 

  • Paczkomat - 14,00 zł
  • Kurier Inpost - 16,00 zł
  • Odbiór osobisty (Przemyśl/Ustrzyki Dolne) - za darmo

 

Niezależnie od wartości zamówienia, w przypadku płatności "za pobraniem" doliczany jest koszt pobrania w wysokości 3,00 zł (w rozliczeniu zamówienia ujmowany jako koszt przesyłki).

Przy zamówieniach o łącznej wartości powyżej 200 zł koszty przesyłki ponosi sklep.  

Koszty i sposób dostawy POZA TERYTORIUM POLSKI są każdorazowo ustalane indywidualnie.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

W chwili przyjęcia przez sklep zamówienia do realizacji Nabywca otrzymuje informację o zmianie statusu zamówienia na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

W przypadku braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem, przesyłka może być wysłana bez brakujących artykułów. Każdorazowo w takim wypadku pracownik sklepu będzie próbował skontaktować się z Nabywcą w celu zaproponowania rozwiązania satysfakcjonującego Nabywcę.

W przypadku niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Nabywca może odmówić jej przyjęcia i niezwłocznie powiadomić o tym sklep.

W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Nabywcy, w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia lub podania błędnego adresu dostawy, sklep zastrzega sobie prawo obciążenia Nabywcy kosztami dostawy, a w przypadku artykułów, których sprzedaż po nieudanej dostawie stała się niemożliwa - również kosztami tych artykułów.

Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub faktura sprzedaży (na życzenie).

 

FORMY PŁATNOŚCI

 W sklepie internetowym możliwe są następujące formy płatności za zamówiony towar:

  • płatność z góry - przelew tradycyjny, przelew natychmiastowy, BLIK
  • płatność za pobraniem

 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Zamówiony towar wysyłany jest w ciągu dwóch do czterech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie lub potwierdzenia zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W takim przypadku termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu, o czym Nabywca zostaje niezwłocznie poinformowany. W wyjątkowych przypadkach - okresy świąteczne, długie weekendy - termin realizacji może się wydłużyć do 10 dni.

 

ZWROTY

Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dowodu sprzedaży - faktury VAT bądź paragonu fiskalnego.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiej samej metody, jakiej użył kupujący, chyba że konsument wyraźnie udzielił zgody na inny sposób zwrotu środków. Zwrot następuje nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta.

 

Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

 
W celu dokonania zwrotu bądź reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji

Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko zwracającego, adres e-mail, adres do korespondencji, numer telefonu, dane produktu wraz z przyczyną reklamacji, datę zakupu oraz wystąpienia wady.


2. Odesłanie produktu

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem należy dołączyć także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz dowód sprzedaży.

 

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

GRAŻYNA PLIS "SANPOL" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

ul. Stefana Czarnieckiego 39  

37-700 Przemyśl

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH KLIENTÓW

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ma prawo ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

DZIĘKI NAM, NIE TYLKO NADASZ NIEPOWTARZALNY SMAK SWOIM POTRAWOM ALE RÓWNIEŻ ZADBASZ O ZDROWIE SWOICH BLISKICH

Od dawna wiadomo, że zioła i przyprawy nie tylko podkreślają walory smakowe potraw, ale również wykazują działanie prozdrowotne. Wiele przypraw zawiera korzystne przeciwutleniacze oraz neutralizuje wolne rodniki, pozytywnie wpływa na układ krążenia czy układ nerwowy. Np. melisa ma działanie uspokajające. Niektóre z przypraw ma również działanie przeciwzapalne, a są też i takie, które mogą pełnić w organizmie rolę bakteriobójczą i przeciwzapalną jak np. cynamon czy kurkuma. Co więcej, naturalne przyprawy wspomagają nie tylko układ trawienny, ale również wzmacniają odporność. Ponadto, pikantne przyprawy takie jak np. pieprz cayenne przyśpieszają metabolizm, dlatego poleca się je zwłaszcza osobom, które są na diecie.

 

MIESZANKI PRZYPRAWOWE OD FIRMY SANPOL

Świetnym sposobem i jednocześnie bardzo wygodnym rozwiązaniem na wzbogacenie smaku potraw są rozmaite mieszanki przypraw. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór aromatycznych, ale przede wszystkim wysokiej jakości ziół jednorodnych, jak i już gotowych mieszanek przypraw, które często służą jako kompletne już kompozycje do rozmaitych dań. W naszej ofercie mamy m. in. mieszanki przypraw do konkretnych dań takich jak np. pizza, spaghetti czy gulasz. Sprzedajemy również mieszanki do kawy, kanapek czy nawet piernika. W naszym asortymencie nie brakuje też czubrycy zielonej i czerwonej, tak jak i słynnych pomidorów z czosnkiem i bazylią (w różnych wariantach) czy stale zyskującego na popularności pieprzu ziołowego, w którym klasyczne ziarenka zastępuje pikantna mieszanka ziół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszanek przypraw.

 

NASI KLIENCI CENIĄ NIE TYLKO JAKOŚĆ NASZYCH PRZYPRAW

Nasze produkty są zamykane strunowo. To rozwiązanie pozwala na wielokrotne ale szczelne otwieranie i zamykanie, dzięki czemu produkty w swoim oryginalnym opakowaniu nie tracą aromatu nawet po długim czasie, tak więc potrawy przygotowywane w twoim domu czy lokalu zawsze będą cieszyć gości swoim wyjątkowym smakiem i pięknym zapachem.

 

ZAOPATRUJEMY RESTAURACJE, KAWIARNIE, SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ALE NIE TYLKO

Nasze przyprawy sprzedajemy zarówno w mniejszych, jak i większych, hurtowych opakowaniach. Z naszymi przyprawami gotują profesjonaliści, producenci żywności doprawiają nimi swoje wyroby, a wiele ludzi używa ich na co dzień w swojej kuchni. Nie bój się eksperymentować w kuchni! Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl